TEL: 731 103 104     /     731 403 404

CASALLSINI I --- 730B

Rasa: holst.ur. 07.02.2014
Maść: siwaWzrost: 166
Stamm: 730BHodowla: własna
OGIER


CASALLSINI I JEST UZNANYM OGIEREM W ZWIĄZKACH: AES (ANGLO EUROPEAN STUDBOOK) I WLKP.


BACCARDI jest siostrą ogiera CAMBIATO na którym obecnie startuje Matty HOLOHAN (IRL), a wcześniej Gert Jan BRUGGINK (NED) w międzynarodowych konkursach skoków przez przeszkody 145cm!!!

Matka BACCARDI (klacz Gisela III) jest pełną siostrą (klaczy Cesseria), matki ogiera LAZIO !

LAZIO stacjował w stajni Böckmann, dlatego nosi nazwę Böckmann's Lazio. Ogier ten w 2005 roku został zwycięzcą Championatu Niemiec koni 5-letnich z notą 9,5 pkt. na 10 pkt. możliwych! Böckmann's Lazio jest uznanym ogierem w pięciu związkach; Holsztyńskim, Oldenburskim, Hanowerskim, Reńskim, Westfalskim. Lazio z dużymi sukcesami startował pod Cassio Rivetti (UKR) a obecnie pod Margie GOLDSTEIN-ENGLE (USA) w konkursach 160cm!

Jedna z trzech pełnych sióstr matki Baccardi - klaczy Gisela III startuje w międzynarodowym sporcie na parkurach klasy S, a babcia Giseli III OROFINA brała udział w BUNDESCHAMPIONAT.

Córka klaczy RHEA (żeńska strona BACCARDI) o imieniu -VENEZIA po og Anblick xx startowała pod Nekermanem na Olimpiadzie w 1972 roku zdobywając medal drużynowo jak i indywidualnie.

Z linii prababci -klaczy HUFLATTICH pochodzą tak wybitne konie jak: SANDRO po Silvester, CORONADO I po Corrado I, CORONADO II po Corrado I, LASKO po Lennon, CENTURION po Capitol I, LEO K po Literat, CARPACCIO po Caretino

CASALL ASK CASSINI II CAPITOL I CAPITANO
FOLIA
WISMA CALETTO II
PRISMA
GISELA III COR DE LA BRYERE RANTZAU XX
QUENOTTE
BETTINA III SILVESTER
OROFINA
BACCARDI CARETINO COR DE LA BRYERE RANTZAU XX
QUENOTTE
ISIDOR METELLUS
CORBALA
KIRA XVII LAVAL I LANDGRAF I
MADAM
MALTIA RAIMOND
DULDIGE