TEL: 731 103 104     /     731 403 404

Casallsini I

Rasa: holsztyńska ur. 07.02.2014
Maść: siwaWzrost: 166cm
Stamm: 730BHodowla: własna - KNT Stajnia Kasperscy

CASALLSINI I JEST UZNANYM OGIEREM W ZWIĄZKACH: AES (ANGLO EUROPEAN STUDBOOK) I WLKP.BACCARDI jest siostrą ogiera CAMBIATO na którym obecnie startuje Matty HOLOHAN (IRL), a wcześniej Gert Jan BRUGGINK (NED) w międzynarodowych konkursach skoków przez przeszkody 145cm!!!

Matka BACCARDI (klacz Gisela III) jest pełną siostrą (klaczy Cesseria), matki ogiera LAZIO !

LAZIO stacjował w stajni Böckmann, dlatego nosi nazwę Böckmann's Lazio. Ogier ten w 2005 roku został zwycięzcą Championatu Niemiec koni 5-letnich z notą 9,5 pkt. na 10 pkt. możliwych! Böckmann's Lazio jest uznanym ogierem w pięciu związkach; Holsztyńskim, Oldenburskim, Hanowerskim, Reńskim, Westfalskim. Lazio z dużymi sukcesami startował pod Cassio Rivetti (UKR) a obecnie pod Margie GOLDSTEIN-ENGLE (USA) w konkursach 160cm!

Jedna z trzech pełnych sióstr matki Baccardi - klaczy Gisela III startuje w międzynarodowym sporcie na parkurach klasy S, a babcia Giseli III OROFINA brała udział w BUNDESCHAMPIONAT.

Córka klaczy RHEA (żeńska strona BACCARDI) o imieniu -VENEZIA po og Anblick xx startowała pod Nekermanem na Olimpiadzie w 1972 roku zdobywając medal drużynowo jak i indywidualnie.

Z linii prababci -klaczy HUFLATTICH pochodzą tak wybitne konie jak: SANDRO po Silvester, CORONADO I po Corrado I, CORONADO II po Corrado I, LASKO po Lennon, CENTURION po Capitol I, LEO K po Literat, CARPACCIO po Caretino

CASALL CARETINO HOL CALETTO II HOL COR DE LA BRYERE SF
DEKA HOL
ISIDOR HOL METELLUS HOL
CORBALA HOL
KIRA XVII HOL LAVALL I HOL LANDGRAF I HOL
MADAM HOL
MALTIA HOL RAIMOND HOL
DULDIGE HOL
BACCARDI CASSINI II HOL CAPITOL I HOL CAPITANO HOL
FOLIA HOL
WISMA HOL CALETTO II HOL
CORBALA
GISELA III HOL COR DE LA BRYERE SF RANTZAU xx
QUENOTTE SF
BETTINA III HOL SILVESTER HOL
OROFINA HOL